Преподаватели

TOP - викладач Рок Школи

Незважаючи на юний вік, Катя встигла зіграти в найбільших київських залах для академічної музики, як із симфонічним оркетром так і сольно.

Нещодавно пройшла неймовірно складний відбір, та поступила в Королівську Музичну Академію в Лондоні. Катя стане першим студентом з України за останні 10 років, що зміг поступити до цього найстарішого та найпрестижнішого музичного закладу.

Навчає за авторською методикою, для кожного учня придумує власні вправи. Може будь-кого навчити базовим навикам гри за один місяць (ДОВЕДЕНО).

Абсолютний слух, пише власні твори, мріє відкрити артгалерею в Києві, щоб дати більше можливостей молодим музикантам та митцям.

Освіта: Закінчила із червоним дипломом київський коледж імені Р. М. Глієра,  після чого отримала бакалавра у консерваторії по спеціальності фортепіано.
Досягнення: Лауреат всеукраїнських та міжнародних вокальних конкурсів, пройшла конкурс та поступила до Royal Academy of Music.
Мова, котрою можу проводити заняття: українська, російська, англійська
Улюблені виконавці: вся класика (в першу чергу Шопен та Рахманінов), загалом меломан, слухаю все від Океана Ельзи та Imagine Dragons до 50 Cent ; )
Стилі в котрих люблю грати: класична академічна музика