Преподаватели

Гурт пам'ятають та впiзнають серед iнших в першу чергу по голосу вокалiста. По його неповторнiй манерi спiву, його звучанню. Моя методика дуже прозора i зрозумiла: я допоможу вам знайти себе. Я пiдкажу вам напрямки, за якими ви зможете почути себе, свiй голос, навчитесь його контролювати та вiдчувати, входити в резонанс із музикою i балансувати в ïï потоцi, та найголовнiше - отримувати вiд цього массу задоволення.

Досягнення: Понад 200 концертiв у складi гурту "Тонкая Красная Нить"(Alt Metal), запис двох альбомiв, участь у масштабных украïнських фестивалях, ротацiï клiпiв на телеканалi A-One, робота з лейблами "MoonRecords" та "IншаМузика".
Запис акустичного альбому та трьох синглiв у складi гурту "MYVERSAL"(Alt Rock), декiлька турiв та зъйомки клiпу на трек "Personal Vampire", ротацiï трекiв на "Radio Rocks" та музичному телеканалi A-One.
Запис двох синглiв у складi гурту "CLOUDLESS "(Synth Pop, Electronic, Ambient), ротацiï трекiв на радiостанцiях " Краïна FM", "Relax FM", "More FM"(Одесса), та ротацiя вiдео на телеканалi "M2".
Мова, якою можу проводити заняття: українська, російська, англійська.
Улюблені виконавці: Papa Roach, Three Days Grace, Hurts, Submotion Orchestra, Imagine Dragons
Стилі в яких люблю співати: Rock, Metal, Pop

Музичні гурти в котрих приймав участь:
Тонкая Красная Нить/TKN, MYVERSAL, CLOUDLESS .