Використайте бонуси до 31.12

Поспішайте використати ваші бонуси до кінця року! Нагадуємо, що кожного року, першого січня, спалюються всі кошти на вашому бонусному рахунку. З 15.12 ми надаємо максимальну можливість використати їх для оплати послуг та товарів Рок Школи.

А саме:
1. Як і раніше ви можете придбати за рахунок бонусів заняття в Рок Школі
2. Тільки з 15.12 по 31.12 ми надаємо можливість використати їх як "знижку"(часткову оплату) на покупку подарункових сертифікатів на сторінці gift.rockschool.com.ua та музичних інструментів у вашому особистому кабінеті на сторінці my.rockschool.com.ua
3. Для учнів Рок Школи на Подолі доступна опція покупки кави та паніні за рахунок бонусів

Як дізнатись скільки в мене бонусів?
Це дуже просто, заходьте у свій особистий кабінет на сторінці my.rockschool.com.uabonus

або зателефонуйте на рецепцію за телефоном 0800750410 (безкоштовно з мобільних)

Як замовити сертифікат зі знижкою в особистому кабінеті?
Вибираєте пункт "Оплата онлайн", натискаєте на кнопку "Сертифікат", і ставите галочку "Отримати знижку за бонуси" у віконці оплати:

або просто придбайте сертифікат на рецепції Рок Школи )

Як отримати бонуси?
Кожен учень Рок Школи за кожне проведене платне заняття отримує на бонусний рахунок 3% від його вартості, окрім цього ви можете отримати бонуси за покупку музичних інструментів, до 20% від їх вартості(слідкуйте за нашими акціями)! Також ми нараховуємо кошти на бонусний рахунок, якщо заняття відмінилось день в день за нашої вини. Окрім цього ви можете запросити ваших друзів до Рок Школи, та отримувати бонуси за кожного, хто запишеться на пробне заняття за допомогою нашої Партнерської Програми.