Нові ціни, нові правила!

Раді повідомити, що з 19.01.2017 в Рок Школі починають діяти нові тарифи та правила. Ми довго над ними працювали і намагались зробити їх простіше, зрозуміліше та врахувати інтереси більшості наших учнів:

Відміна занять день в день
Тепер у клієнтів, що займаються індивідуально є така можливість, але тільки за умови відміни до 11:00, і тільки для занять призначених на 15:00 та пізніше. Заняття, що призначені до 15:00, як і раніше, можна відмінити тільки до 20:00 попереднього дня.

Призначення день в день
Знімаються обмеження для тих, хто хоче призначити заняття день в день. Ця опція доступна тільки при зверненні по телефону, в особистому кабінеті вона недоступна.

Ранковий абонемент
Ми запускаємо експериментальний абонемент для тих, хто може приходити на заняття в першій половині дня. Абонемент складається з 4-х індивідуальних занять, котрі можна призначити лише у будні дні до 13:00. Він діє один місяць з дня покупки та коштує 680 грн., тобто по 170 грн. за заняття, що майже вдвічі дешевше звичайного індивідуального заняття.

Абонементи на місяць
Абонементи для тих хто хоче займатись більше та систематично. На даний момент доступно три варіанти: на 4 заняття (по 250 грнзаняття), на 8 (по 240 грнзаняття), та на 12 (по 230 грнзаняття). Всі вони діють один місяць з моменту покупки, дозволяють відмінятипереносити заняття, призначати графік. За одним абонементом можуть навчатись декілька учнів в рамках одного покупця (актуально для родин). Окрім того, абонементи для всіх групових занять (мінігрупи, репетиції, клаби) тепер також обмежені терміном дії один місяць.

VIP заняття
Для тих, кому не підходять місячні абонементи ми пропонуємо займатись в рамках VIP абонемента: абонемент діє три місяці з моменту покупки, можна купити будь-яку кількість занять, доступна опція "заморозки" графіку занять до 21-го дня. Вартість одного заняття 300 грн.

Репетиції
Вартість одної години репетиції зростає до 80 грн. з людини, але тепер мінімальна кількість учасників бенду, 3 учня, замість 4х. Окрім того необхідно купувати місячний абонемент, котрий складається з 8 годин репетицій з куратором, та коштує 640 грн.

Більш детально із новими абонементами ви можете ознайомитись на головній сторінці сайту Рок Школи. Нові правила будуть опубліковані найближчим часом.