School Bands Battle 2018

Поспішаємо повідомити, що вже розпочато прийом заявок на наступний сезон конкурсу schoolbandsbattle.com

У 2018 році ми плануємо залучити ще більше учасників, а також допустити до участі гурти з інших країн.

Цього разу ми зробимо тільки два етапи, а фінал конкурсу плануємо провести на сцені одного з музичних фестивалів України. На даний момент з цього приводу ведемо перемовини із організаторами Atlas Weekend.

Правила участі максимально наближені до конкурсу Global Battle of The Bands.
Ключові відмінності від попередніх сезонів:

1. Кожен гурт має підготувати тільки дві композиції. Бажано авторські, але це може бути й кавер. Жодних списків композицій, жодних обмежень по стилю, граєте що хочете (окрім тих композицій котрі ви вже грали в попередніх сезонах конкурсу)

2. Кількість учасників гурту - від 2 до 6. Один учасник може приймати участь в декількох колективах, тепер це дозволяється. Вік учасників - від 6 до 18 років. Скоріш за все буде три вікові категорії (буде залежати від кількості заявок).

3. Тепер тільки два етапи: 1)відбірковий концерт, що відбудеться у лютому, в клубі Атлас, 2) Національний фінал, що відбудеться влітку, в рамках одного з великих музичних фестивалів України. (також може відбутись світовий фінал, якщо назбирається достатня кількість учасників з інших країн).

Чекаємо на ваші заявки. Прийом на сайті schoolbandsbattle.com до 31.12.2017

ПС Сайт поки що тільки англомовний, працюємо над запуском україномовної версії, пишіть, або дзвоніть якщо щось треба пояснити: vb@rockschool.com.ua, 380637470792, Володимир.