School Bands Battle 2018

17.02.2018, з 17:00 по 21:00, в київському клубі Atlas відбудеться перший відбірковий концерт музичного конкурсу schoolbandsbattle.com

Чудовий концерт для всієї родини. За посиланням ви можете придбати квитки за акційною ціною: http://ticket.rockschool.com.ua/

Вік учасників від 6 до 18 років. Музичні рок-бенди від 2 до 8 учасників. Кожна команда зіграє на сцені дві композиції, це можуть бути кавери, або авторські пісні.

Найкращи команди пройдуть у фінал конкурсу, який відбудеться влітку, на сцені одного з найбільших музичних фестивалів України.

Оцінювати виступи учасників будуть глядачі в залі, онлайн-глядачі та члени жюрі конкурсу, у складі якого відомі музиканти, радіоведучі та представники шоу-бізесу.

Цього разу ми зробимо тільки два етапи, а фінал конкурсу плануємо провести на сцені одного з музичних фестивалів України. На даний момент з цього приводу ведемо перемовини із організаторами Atlas Weekend.

Правила участі максимально наближені до конкурсу Global Battle of The Bands.
Ключові відмінності від попередніх сезонів:

1. Кожен гурт має підготувати тільки дві композиції. Бажано авторські, але це може бути й кавер. Жодних списків композицій, жодних обмежень по стилю, граєте що хочете (окрім тих композицій котрі ви вже грали в попередніх сезонах конкурсу)

2. Кількість учасників гурту - від 2 до 6. Один учасник може приймати участь в декількох колективах, тепер це дозволяється. Вік учасників - від 6 до 18 років. Скоріш за все буде три вікові категорії (буде залежати від кількості заявок).

3. Тепер тільки два етапи: 1)відбірковий концерт, що відбудеться у лютому, в клубі Атлас, 2) Національний фінал, що відбудеться влітку, в рамках одного з великих музичних фестивалів України. (також може відбутись світовий фінал, якщо назбирається достатня кількість учасників з інших країн).

Чекаємо на ваші заявки. Прийом на сайті schoolbandsbattle.com до 31.03.2018

ПС Сайт поки що тільки англомовний, працюємо над запуском україномовної версії, пишіть, або дзвоніть якщо щось треба пояснити: vb@rockschool.com.ua, 380637470792, Володимир.