ROCK EXAMS
#14ВЕЧІРКА

для наших учнів та їх друзів

Що: концерт-вечірка-прогулянка на теплоході

Де: Теплохід Каштан-5, м. Гідропарк

Коли: 6.08.2017, 16:00-21:00

Вартість: 300 грн./людина

Звітній концерт учнів Rock School цього разу відбудеться на теплоході. Ми повністю орендуємо теплохід Каштан-5 та вирушаємо у подорож по Дніпру на острів Великий. Під час подорожі буде працювати бар, нижня палуба буде використовуватись, як концертний майданчик, верхня для спілкування. Стоянка на острові буде тривати біля години, тому кожен бажаючий зможе поплавати та позасмагати.

Концерт

рок-кавери та авторські пісні

Як завжди, на сцені будуть виступати рок-гурти наших учнів. Як дорослі, так і дитячі. Кожна команда зіграє декілька композицій на свій вибір, це можуть бути кавери на відомі рок-хіти, або абсолютно авторський матеріал. Цього разу ми хочемо розбити концерт на дві секції: голосну (електронні інструменти та ударна установка) та акустичну (акустичні гітари та перкусія).

Прогулянка

що запам'ятається надовго

Рідкий птах долетить до середини Дніпра та не почує нашу компанію; ) Адже подорож буде тривати близько п'яти годин. За цей час ми встигнемо послухати ДВА концерти, висадитись на острові, та познайомитись один з одним набагато ближче ніж це можна уявити. Професійні бармени допоможуть пришвидшити цей процес та зроблять нашу пригоду яскравішою.

ROCKEXAMS14

Забронювати місце

Вартість квитка

300 грн

КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ ОБМЕЖЕНА!

Придбати квиток